Sertifikalarımız
English
Net Life Metal İnş. San. Tic. Ltd. Şti. İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

NET LIFE Metal İnş. San. Tic. Ltd. Şti. – İSTANBUL
20 Yıllık Tecrübe

Bizi tanıyın

Şirketimiz İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup Paslanmaz Çelik İmalatları başta olmak üzere Lazer kaynak, lazer markalama, çelik konstrüksiyon işlerinde 20 yılı aşkın bir tecrübeyle hizmetlerine devam etmektedir. 

Firmamız, ilaç, kozmetik ve gıda sektöründeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla paslanmaz çelik imalatları yapmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en yüksek kaliteyi en düşük fiyatlara sunmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Çelik işleme sektöründe müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

Yüksek kalite, düşük maliyet, bilimsel çalışma, çevreci ve yenilikçi

İlaç, kozmetik ve gıda sektörlerinde kullanılan ekipmanların hijyenik olması büyük önem taşır. Bu nedenle firmamız, paslanmaz çelik malzemeler kullanarak üretim yapmaktadır. Paslanmaz çelik, yüksek hijyen standartlarına uygun olması, dayanıklılığı ve temizliğe uygun yapıya sahip olmasıyla tercih edilir. Bu sayede ürettiğimiz ürünler, sıkı kalite kontrollerinden geçerek müşterilerimize en üst düzeyde hijyen sağlayan çözümler sunar. 

Kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteririz. Müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz şekilde yerine getirmek, müşteri beklentilerini aşmak için yoğun çaba sarf ederiz. Güvenilirlik, kalite ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde öncü bir konumda yer almaktayız.

Tüm bu özelliklerimizle, ilaç, kozmetik ve gıda sektörlerinde tercih edilen bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Sizlere uzun vadeli işbirlikleri sunarak, en iyi hizmetleri sağlamayı amaçlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte, sizlere en kaliteli, hijyenik ve güvenilir ürünleri sunmak için çalışmaktan mutluluk duyarız.

0 +
Yıllık Tecrübe
1 +
Hizmet
0
Ülke
0 +
Personel

Sizi arayalım...

Teklif veya bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım. 

  Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin...
  Güncel çalışmalarımızı sosyal medya platformlarından takip edin.
  Bize yazın

  info@netlife.com.tr

  ©2023 Net Life Metal. Her haklarımız saklıdır. Powered by bylal.

  Kampanya

  Hemen rezervasyon yapın. İndirimi kapın.
  0 %
  Kaydınız yapıldı. Bir hata oluştu!
  Hayır. Kaydolmak istemiyorum.